Lekce zumby s Krystal Healthy ve Fóru Karlín

Datum a čas

středa 07.06.2023

17:00 - 18:00

Místo

terasa Fóra Karlín

Zobrazit lokaci

Registrace zde: Lekce zumby s Krystal Healthy

Zapojte se do sluncem zalité hodiny Zumby s Krystal Healthy v unikátních prostorech terasy Fóra Karlín! V doprovodu zkušené lektorky z Dominikánské republiky se i začátečníci dostanou v rytmu zumby do fyzické a mentální pohody, což je cílem Global Wellness Day.

Lekce se koná ve středu 7. června od 17:00 do 18:00 v 7. patře Fóra Karlín na terase Havas Prague a je zcela zdarma, pro registrované účastníky budeme mít nachystané drobné občerstvení a nápoje. Sportovní oblečení s sebou!Register here: Zumba class with Krystal Healthy

Join a sun-drenched Zumba class with Krystal Healthy in the unique spaces of the Forum Karlín terrace! Accompanied by an experienced instructor from the Dominican Republic, even beginners will get into the rhythm of Zumba to support their physical and mental well-being, which is the goal of Global Wellness Day.

The class takes place on Wednesday, June 7, from 5 p.m. to 6 p.m. on the 7th floor of Fórum Karlín on the terrace of Havas Prague and is completely free of charge, we will have small snacks and refreshments prepared for registered participants. Bring your sportswear!